Żywice do inkludowania na zimno

  • Opis

Opis

Żywice do inkludowania na zimno oferują wiele korzyści technicznych i ekonomicznych. Są rozwiązaniem dla próbek, które nie wytrzymują zbyt wysokiego ciśnienia lub temperatury.

 

NazwaOpisSkurczKolorCzas utwardzania
Akrylowa 601.2Idealna do mikroelektroniki, optyki i aplikacji mikrosystemowych.  Łatwa w dozowaniu. Bez nieprzyjemnego zapachu, odporna na alkohol i kwasyBardzo niskiTransparentna20 min w świetle UV , 10 min w nadciśnieniu
Epoksydowa 

603

 

Dwuskładnikowa żywica, bez CMR, niska lepkość. Umożliwia inkludowanie próbek o skomplikowanych geometrycznych kształtach, porowatości lub o delikatnych powłokach.

 

brakTransparentna10 godzin
Żywica epoksydowa 603.2Dwuskładnikowa szybko utwardzająca się żywica, nie zawiera CMR, temperatura stygnięcia do 140 °C. 

 

brakTransparentna2 godziny
Żywica metylowa 605Uniwersalna żywica ogólnego zastosowania. Lepkość tej żywicy można zmieniać zmieniając proporcje mieszaniny proszek + utwardzacz. Odporny na główne kwasy stosowane w laboratoriach.ŚredniZielonaPoniżej 10 minut
Poliestrowa 607Trójskładnikowa żywica poliestrowa idealna do próbek metalograficznych złożonych. Polecana do bardzo twardych materiałów.
Szybko utwardzalna
Bardzo niskiBeżowaPoniżej 15 minut
Poliestrowa – modyfikowana 

608

Dwuskładnikowa żywica poliestrowa.
Charakteryzuje się wysoką twardością oraz małą lepkością. Bardzo dobra do twardych materiałów o skomplikowanych kształtach.
Odporna na główne kwasy i inne zasady stosowane w laboratoriach.
Bardzo niski / wysoka twardośćZielonaPoniżej 10 minut
Żywica metylowa 

609

Ultraprzeźroczysta stosowana do precyzyjnych części, zwłaszcza tych z branży elektrycznej lub elektronicznej. Sprawia, że ​​próbka jest doskonale widoczna. Musi być stosowana z urządzeniem MM806 w celu uzyskania optymalnej przezroczystości. Jest dostępna w wersji „Plastichrome” – 5 przezroczystych kolorów, aby uprościć klasyfikację próbekŚredniTransparentnaPoniżej 10 minu