Zawiesiny tlenkowe

  • Opis

Opis

W swojej ofercie posiadamy zawiesiny do ostatniego kroku polerowania próbek.

Final finishing liquid –zawiesina niezaglomerowanej krzemionki nanometrycznej stabilizowana w środowisku alkalicznym. Służy do polerowania na wysoki połysk w celu uzyskania wyjątkowo niskiej chropowatości. Bardzo łatwy w użyciu i odpowiedni do wszystkich rodzajów materiałów. Należy rozcieńcz 10 do 20% w wodzie. W opakowaniu 500g, 5l.

L1 – zawiesina polerska specjalnie opracowana do polerowania mechaniczno-chemicznego. Podczas użytkowania aktywne substancje roztworu kruszą polerowaną powierzchnię, optymalizując w ten sposób efektywność ziaren ściernych. Umożliwia łączenie wydajności (usuwanie materiału) i jakość polerowania. Zalecany do tytanu i jego stopów.
Gotowe do użycia. W opakowaniu 1l.

L2  zawiesina ceramicznych tlenków i krzemionek. Idealny do przygotowania powierzchni przed etapem super wykończenia. Zalecany do polerowania aluminium i jego stopów. Gotowe do użycia. W opakowaniu 1l.

ALPLAN – deaglomerowany tlenek glinu o bardzo wysokiej czystości. Nadają się do wszystkich rodzajach materiałów. Idealnie nadaje się do CMP – ostatniego kroku przy polerowaniu chemiczno-mechanicznym. Należy zastosować z czysta wodą lub do 50% rozcieńczoną. Wielkość ziarna 0,05μm, 0,25 μm, 1 μm, 3 μm. W opakowaniu 1l